KURUMSAL

Hakkımızda

RENWERDEN

Saf & temiz dünya anlamına gelen Renwerden’in bağlı bulunduğu ana şirket ve tüm grup şirketlerinin enerji ihtiyacının %100’den fazlasını yenilebilir enerji kaynaklarından karşılamaktadır. Gıda, tarım, inşaat ve perakendecilik alanlarında 50 yılı aşkın deneyime sahip kurum kültürüyle enerji alanındaki faaliyetlerine güçlü çözüm ortaklıkları ve sektördeki deneyimli uzman isimlerle devam etmektedir. Enerjide dijital dönüşümü benimsemiş Renwerden standartlara, kanunlara ve iç kurallara uyumlu çalışan, günlük faaliyetlerinde etik ilkelerle hareket eden bir enerji şirketidir.

GÜÇLÜ BİR KURUM KÜLTÜRÜNÜN ÜST DÜZEY BİR BAŞARI SAĞLADIĞI KANITLANMIŞTIR

Renwerden’in rekabet gücü için en önemli sermayelerinden olan dürüstlük ilkesiyle hareket eden ekibi aynı zamanda rasyonel düşünebilen, tutarlı ve yüksek kalite algısı dayandığı temel ilkeleridir. İnsan kaynakları politikalarımız, oluşturduğumuz kültürün yanı sıra vazgeçilmez değer yargılarımıza birlikte sahip çıkmanın üzerine kurulmuştur. Biz Renwerden’de insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz ve değer yargılarımız ile ilkelerimizin oluşturduğu kurum kültürüne ekibimizi, çözüm ortaklarımızı ve müşterilerimizi de dahil ederek gelişen dünya koşullarının gerektirdiği yeni hedeflere ilke ve değerlerimizle uyum göstererek üst düzey bir başarı sağlamaktayız.

İŞİNİZ İÇİN GEREKEN NOKTADA

Renwerden, ihtiyaç duyduğunuz enerji çözümlerinde proje, tasarım, satın alma, kurulum gibi tüm süreçlere işveren adına gerekli olan tüm iş ve işlemleri işveren firmaya sadakat ve bağlılık yükümlülüklerini göz ardı etmeden profesyonel bir biçimde yerine getirmektedir.

DOKUNDUĞUMUZ YERLERE KATKIDA BULUNUYORUZ

Renwerden olarak hayata geçirdiğimiz yenilenebilir enerji projeleri ve sosyal sorumluluk ilkelerimiz gereğince gerçekleştirdiğimiz her projeden sonra ağaçlandırma çalışmalarına katkı sunarak doğaya karbon salınımını azaltmaktayız. Ayrıca köy okullarına katkı sunarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza fırsat eşitliği ve daha temiz, yaşanılabilir bir dünya için çalışmaktayız.

TOP